01

Nasze pokoje

Sykowny oferuje

Państwu przestronne i wygodne pokoje 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe, urządzone w eleganckim stylu, a także z dbałością o komfort naszych Gości.

Jak z pewnością Państwo zauważą, nasz obiekt nie jest typową góralską chatą, lecz stanowi połączenie zakopiańskich akcentów ze współczesną estetyką.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić utrzymanie pomieszczeń w nienagannym stanie, co w tradycyjnych witkiewiczowskich willach stanowi dość poważny problem.
Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki oraz wyposażone są w odbiorniki TV. Większość pokoi posiada też własne balkony z pięknym widokiem na Tatry. Do dyspozycji jest także wspólny taras, a cały budynek objęty jest internetową siecią Wi-Fi.

02

cena dla 1os na dobę

Cennik

Sezon letni (od 1 lipca do 31 sierpnia)
Pokój 2-osobowy
Pokój 3-, 4-, 5- i 6-osobowy
Dzieci w wieku od 4 do 11 lat (dotyczy wszystkich pokoi)
Sezon zimowy (od 1 stycznia do 28 lutego)
Pokój 2-osobowy
Pokój 3- i 4-osobowy
Pokój 5- i 6-osobowy
Dzieci w wieku od 4 do 11 lat (dotyczy wszystkich pokoi)
Poza sezonem (od 1 marca do 31 czerwca oraz od 1 września do 23 grudnia)
Pokój 2-osobowy
Pokój 3-, 4-, 5- i 6-osobowy
Dzieci w wieku od 4 do 11 lat (dotyczy wszystkich pokoi)
Ceny w okresach świątecznych mogą ulec zmianie. Dzieci poniżej 4 roku życia przebywają w Sykownym bezpłatnie.

03

Wyżywienie

Wszyscy nasi Goście

mogą skorzystać z oferty śniadaniowej w formie stołu szwedzkiego które serwowane jest w naszym obiekcie oraz wykupienie obiadokolacji w lokalu gastronomicznym oddalonym zaledwie 50m od Sykownego. Dzieci w wieku od 3 do 11 lat korzystają ze zniżki 50%. Dzieci poniżej 3 roku życia korzystają z darmowych posiłków. W budynku willi znajduje się także doskonale wyposażony aneks kuchenny wraz z jadalnią.

04

Dodatkowe informacje

Na terenie posesji

znajduje się wygospodarowane i zorganizowane miejsce na grilla. Dla zmotoryzowanych turystów mamy do dyspozycji wygodny i monitorowany parking. Natomiast turyści podróżujący z plecakiem mają zaledwie 20 metrów do przystanku autobusowego. Służymy także pomocą w organizowaniu kuligów, nauki jazdy na nartach, wycieczek w góry w doświadczonymi przewodnikami oraz pośredniczymy w wynajmie busów.