01

Nasze pokoje

Sykowny oferuje

Państwu przestronne i wygodne pokoje 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe, urządzone w eleganckim stylu, a także z dbałością o komfort naszych Gości.

Jak z pewnością Państwo zauważą, nasz obiekt nie jest typową góralską chatą, lecz stanowi połączenie zakopiańskich akcentów ze współczesną estetyką.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić utrzymanie pomieszczeń w nienagannym stanie, co w tradycyjnych witkiewiczowskich willach stanowi dość poważny problem.
Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki oraz wyposażone są w odbiorniki TV. Większość pokoi posiada też własne balkony z pięknym widokiem na Tatry. Do dyspozycji jest także wspólny taras, a cały budynek objęty jest internetową siecią Wi-Fi.

02

atrakcyjny

Cennik

Sezon letni 1 lipiec - 31 sierpień
Sezon zimowy 1 styczeń - 28 luty
Pozostałe 1 marzec - 31 czerwiec, 1 wrzesień - 23 grudzień

Ceny zaczynają się już od 40zł os/doba

Dzieci do 3 lat przy dwóch osobach pełnopłatnych - bezpłatnie bez świadczeń. Dla dzieci w przedziale wiekowych od (3-12 lat) uwzględniamy zniżkę.

Cena uwarunkowana od terminu oraz długości pobytu.

Doba hotelowa 1500 - 1100
Śniadania 800 - 1000. Obiadokolacja 1600 - 1900

Ceny w okresach świątecznych mogą ulec zmianie. Nie pobieramy dodatkowych opłat, takich jak klimatyczne i parking.

03

Wyżywienie

Wszyscy nasi Goście

mogą skorzystać z oferty śniadaniowej w formie stołu szwedzkiego które serwowane jest w naszym obiekcie oraz wykupienie obiadokolacji w lokalu gastronomicznym oddalonym zaledwie 50m od Sykownego. W budynku willi znajduje się także doskonale wyposażony aneks kuchenny wraz z jadalnią.

04

Dodatkowe informacje

Na terenie posesji

znajduje się wygospodarowane i zorganizowane miejsce na grilla. Dla zmotoryzowanych turystów mamy do dyspozycji wygodny i monitorowany parking. Natomiast turyści podróżujący z plecakiem mają zaledwie 20 metrów do przystanku autobusowego. Służymy także pomocą w organizowaniu kuligów, nauki jazdy na nartach, wycieczek w góry w doświadczonymi przewodnikami oraz pośredniczymy w wynajmie busów.